Mezonitě (Prime Lifting)

Do středu zájmu estetické dermatologie se v posledních několika letech dostává aplikace nití do pokožky za účelem korekce měkkých tkání. Tato metoda je srovnatelnou alternativou pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou podstoupit operační řešení.
Mezonitě jsou novou omlazující procedurou využívající zpevňování povolené kolagenové tkáně pomocí speciálních nití obsahujících samovstřebatelný polydioxanon. Tento materiál je plně biokompaktibilní, nevyvolávající nežádoucí reakci organismu na cizorodou látku. Doba vstřebávání je obvykle 6-9 měsíců.
Mezonitě se pomocí speciální jehly-vodiče zavádí do problémové oblasti. Reakcí na zavedení nití je tvorba kolagenu, který výsledně plní zpevňující funkci.
Výkon je obvykle velmi dobře tolerován, je časově nenáročný, neomezuje v obvyklých aktivitách či péči o tělo a obličej. Pro výkon je charakteristický okamžitý efekt, který se v průběhu několika měsíců zesiluje.


Pro zajímavost – je to metoda, která sahá již do starého Egypta, tehdy si krásná Kleopatra nechávala vkládat do pokožky zlaté nitky.


Náš tým

Naši pacienti jsou v těch nejlepších rukách.
Přesvědčte se sami.