Lékařské zákroky

Naše ambulance poskytuje plnou šíři lékařské péče oboru Dermatovenerologie. Zabýváme se diagnostikou a léčbou všech kožních nemocí, spolupracujeme s předními  brněnskými laboratořemi, histology a mikrobiology. V naší léčbě využíváme posledních lékařských poznatků z oblasti Evidence Based Medicine (medicína založená na důkazech). Naši lékaři patři k předním odborníkům ve svém oboru, někteří jsou i uznávanými odborníky na mezinárodní úrovni a jsou často zváni k předsedání různých odborných akci.


Základní lékařská péče je plně hrazena z všeobecného zdravotního pojištění. O případných doplatcích na léky jsou pacienti informováni v ambulanci lékařem.

Některé lékařské zákroky jsou zdravotními pojišťovnami frekvenčně omezeny – zdravotní pojišťovny hradí pouze jeden zákrok v určitém časovém období. V tomto případě je možné si nadlimitní zákroky uhradit nebo odložit do dalšího období dle pravidel zdravotních pojišťoven (excize znamének, fibromů,  sklerotizace varixů, sněžení dusíkem a další).  O možnostech úhrady budete informováni lékařem v ambulanci.

Nejčastější diagnózy a lékařské zákroky v našem zařízení:

- Akne vulgaris

- Psoriasis

- Mykotická onemocnění

- Pohlavní choroby

- Kožní znamínka  (diagnostika, excize, histologie)

- Atopický exém

- Kožní nádory

- Bércové vředy

- Padání vlasů

Náš tým

Naši pacienti jsou v těch nejlepších rukách.
Přesvědčte se sami.