Injekční lipolýza

Za tajemstvím mládí této metody označované jako Dracula therapy, stojí naše vlastní krev. Krevní plazma obsahuje růstové faktory a proteiny, které pokožku regenerují a startují procesy omlazení zcela přirozenou cestou, tělu vlastní. Omlazení přichází z naší vlastní krve, nehrozí tedy alergie či přenosy chorob.
 
Významnou novinkou v oblasti omlazování pleti (anti aging medicíny) je plazmová terapie, založená na aplikaci vlastní plazmy, která je před zákrokem získána z krve pacienta. Používá se k regeneraci stárnoucí kůže, zejména v oblasti obličeje, krku a hřbetu rukou. Léčba je pro tělo naprosto přirozená, nedochází k aplikaci žádných tělu cizích látek, nevyskytují se alergické reakce, není riziko přenosu chorob. Tato tělu přirozená léčba  využívá výrazných regeneračních schopností krevní plazmy.
Výkon trvá dle rozsahu 20-30 minut. Pacientovi je nejprve odebráno malé množství krve, ze které je následně v centrifuze separována krevní plazma. Ta je následně aplikována do místa ošetření. Autologní (tělu vlastní) plazmaterapie je vhodná nejen pro pacienty  s unavenou, povadlou a stárnoucí pleti, ale je doporučována i pro preventivní anti aging ošetření.
Úvodní cyklus – 1 aplikace za 3-6 týdnů, celkem 3 aplikace, udržovací terapie – 1 aplikace za 6 měsíců.

 

Pro zajímavost – Drákula pitím krve čerpal životní sílu. Čachtická paní, kněžna Báthoryová, krvavými koupelemi získala zpět ztracené mládí.

Ošetřované partie:

- podbradek

- tváře

- krk

- vnitřní i vnější stehna

- hýždě

- paže

- dolní a horní partie břicha

- tukové polštářky na ramenou, rukou, kloubech a zádech


Jak efekt dlouho trvá?
Udáván je mnohaměsíční efekt 

Náš tým

Naši pacienti jsou v těch nejlepších rukách.
Přesvědčte se sami.